top of page

Pred a Po/ Before and After


Scroll down for the English version of this article (and the joke).


"Povedzte nám, pán jogín, ako sa vám podarilo dožiť stopäťdesiatky bez domu, práce a rodiny? Odpoveď je v otázke, moja milá."


A keď ste pochopili vtip, pochopíte, že dnes mám chuť a čas len na pred a po. Dom si totiž vyžaduje veľa práce, hlavne, ak sa vám pod nohami pletú deti, pes a mačky, každý chce jesť, má roztrhané ponožky a vonku sa schyľuje na dážď, a vy si spomeniete, že vám zmokne prádlo, pretože z ekologických dôvodov sa zubami nechtami bránite kúpiť sušičku. V takéto dni vám nepomôže ani dokonalá upratovacia metóda Marie Kondo, ani Omega tablety bez rybacieho tuku, chcete si jednoducho iba vypiť víno, utiahnuť sa do kútika a dúfať, že si vás nikto nevšimne. Ale potom porovnám pred a po a poviem si: "už to môže byť len lepšie".


House renovation is a mighty task as a house requires a lot of work, especially if you have children, a dog and two cats running under your feet. Everyone wants to eat, the socks have holes, it's raining outside, and you remember that your laundry will get wet. On days like this, neither Marie Kondo's perfect laundry folding method nor Omega tablets without fish oil will help you, you simply want to drink wine, hide in a corner and hope that no one notices you. But then I compare before and after and I say to myself: "it can only get better".


A teraz tie pred a po. And now the before and after.

Spálňa/Bedroom


Kuchyňa/Kitchen

Dom - celkový pohľad/ House - southerm view


Detská izba/ Kid's room

Bathroom


Kuchyňa/Kitchen


90 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page